UWAGA! WYŚCIG KOLARSKI!!!

UTRUDNIENIA W RUCHU
Sportowy weekend w Zlotoryi

Przepraszamy za powstałe utrudnienia i zapraszamy do kibicowania zawodnikom!     

Prosimy stosować się do poleceń obsługi wyścigu.      

Bike Maraton Złotoryja – Leszczyna – utrudnienia w ruchu

W sobotę (5 września) miasto Złotoryja i Gmina Złotoryja staną się areną zmagań największego cyklu maratonów MTB w Polsce – Bike Maraton. Na 4 specjalnie przygotowanych trasach (FUN – 17km, CLASSIC – 26 km, MEGA – 44km, GIGA – 69 km) będą się ścigać amatorze kolarstwa MTB z całej Polski. Dodatkowo na najdłuższym dystansie GIGA (69km) rywalizować będą najlepsi maratończycy górscy w Polsce w ramach Pucharu Polski w Maratonach MTB pod patronatem Polskiego Związku Kolarskiego.

Start i meta zawodów zostanie zlokalizowana przy Skansenie Górniczym w Leszczynie a zawodnicy będą rywalizować na trasach należących do gminy Złotoryja, Męcinka oraz Nadleśnictwo Złotoryja oraz Nadleśnictwo Jawor.

W związku z rozgrywaniem wyścigu oraz bazą zawodów przy Skansenie Górniczym w Leszczynie, w gminie Złotoryja powstaną chwilowe wyłączenia i utrudnienia w ruchu:

– Droga Powiatowa – Wilków – Leszczyna – Prusice zostanie wyłączona z ruchu w godz. 9.00 – 17.00 na odcinku : Skansen Górniczy – Prusice

– Droga Gminna – Skansen Górniczy – Leszczyna – zostanie wyłączona z ruchu na czas startu zawodników w godz. 9.55-10.05, 10.55-11.45

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy, zachęcamy do kibicowania uczestnikom wyścigu.