Finał Bike Maraton z Interferie

Nr 1 wylicytowany podczas WOŚP
8 grudnia 2014
Bike Maraton z Michałem Kwiatkowskim
8 grudnia 2014

Spółka INTERFERIE wsparła cykl największych imprez rowerowych w Polsce wraz z finałową edycją Bike Maraton Świeradów – Zdrój.logo

Bike Maraton to najpopularniejsze maratony MTB w Polsce, rozgrywane już od 14 lat. W każdej edycji bierze udział ponad tysiąc zawodników. Świeradowski etap Bike Maratonu odbywa się już od 2003 roku. Hotele spółki INTERFERIE w Szklarskiej Porębie i Świeradowie – Zdroju promując aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia, przygotowują dla uczestników tych popularnych wyścigów oraz amatorów rowerowych tras w Górach Izerskich dedykowane oferty.

Rowerzyści wybierają pobyt w Świeradowie – Zdroju z uwagi na różnorodną bazę turystyczną i ponad 80 km tras rowerowych łączących Polskę oraz Czechy. – Miłośnikom rowerów górskich oferujemy bogatą ofertę udogodnień m.in. bezpieczną przechowalnię rowerów, możliwość prania odzieży kolarskiej oraz mycia rowerów, dostęp do serwisu rowerowego oraz wypożyczalni z wysokiej jakości sprzętem kolarskim. Ponadto na zamówienie oferujemy indywidualne lub grupowe zajęcia
z instruktorem oraz rozluźniający masaż sportowy
 – podkreśla Dariusz Lubos, dyrektor INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju.

Uzdrowisko Świeradów – Zdrój leży w sercu obszaru zwanego Izerskim Rajem Rowerowym. Bogactwo okolicznej przyrody pozwala wypoczywać tutaj przez cały rok. Aż do zimy możemy cieszyć się pięknym widokiem zielonych górskich szczytów podczas rowerowych eskapad i pieszych wycieczek. Właśnie w Świeradowie – Zdroju znajduje się część unikatowych w skali europejskiej profesjonalnych ścieżek rowerowych. Single track to specjalne trasy budowane i utrzymywane według ścisłych zasad z szacunkiem dla krajobrazu. Jazda po wijących się pomiędzy drzewami oraz wiodących po drewnianych kładkach i mostkach ścieżkach to czysta przyjemność, bez względu na umiejętności, wiek czy kondycję rowerzysty. Świeradów – Zdrój jest zatem idealnym miejscem do organizacji finałowych zmagań z cyklu Bike Maratonu.

Wizytę w Świeradowie – Zdroju polecamy także na pobyty zdrowotne z pakietem zabiegów rehabilitacyjnych. INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju jako jedyny w uzdrowisku prowadzi unikalną terapię falą uderzeniową, która jest niezastąpiona w przypadku leczenia np. urazów ścięgna Achillesa oraz innych dolegliwości spotykanych często u sportowców. –Preferujący aktywny wypoczynek goście przebywający w hotelu chętnie relaksują się w aquaparku, saunach, jacuzzi czy grocie jodowo – solnej – dodaje Łukasz Kubacki z Interferie S.A.

W październiku INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie oraz INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju przygotowały dla spragnionych jesiennego wypoczynku specjalne oferty łączące aktywny relaks z masażami i zabiegami odnowy biologicznej.

Więcej informacji:

Łukasz Kubacki Interferie SA  – starszy specjalista ds. marketingu
T: 76 74 95 419, F: 76 74 95 401

Halina Wyborska – OPEN GROUP marketing & public relations
T: 76 7235492
M: 790205072